تبریک و تسلیت برای شهادت مدافع سلامت دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامی

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ | ۲۰:۳۲ کد : ۳۱ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۷۷
تبریک و تسلیت برای شهادت مدافع سلامت دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامی

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی در صفحه اجتماعی خود، شهادت مدافع سلامت دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس و از اعضای کادر درمان بیمارستان شهید محمدی را تبریک و تسلیت گفت.
به گزارش خبرنگار آنا، دکتر فرزاد جهان‌بین سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی در صفحه اینستاگرام خود، شهادت مدافع سلامت دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس و از اعضای کادر درمان بیمارستان شهید محمدی را تبریک و تسلیت گفت.
متن پیام به این شرح است:
ستون دین و انبوهی مسلمانان و سازوبرگ در برابر دشمنان، عامه مردم هستند. «نهج‌البلاغه نامه ۵۳»
در خبرها مطلع شدم سرکار خانم لیلا بهمن زاده دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس و از اعضای کادر درمان بیمارستان شهید محمدی، به مقام رفیع شهید مدافع سلامت نائل آمد.
این شهیده بزرگوار، یک نمونه از خیل دانشگاهیان عزیز دانشگاه آزاد اسلامی و مردم شریف ایران اسلامی است که آماده فداکاری و جانبازی در راه مردم و نظام اسلامی‌اند و به استقامت و ایستادگی مردم و امثال این عزیزان است که تندبادها نتوانستند و نمی‌توانند به این شجره طیبه صدمه وارد کنند. لذا چنانچه امیرالمومنان فرمودند، نباید در خدمت به این مردم و توجه به آن‌ها و اکرامشان کوتاهی کرد. ان‌شاءالله در اولین فرصت برای عرض ادب و تبریک و تسلیت به محضر خانواده این شهیده بزرگوار تشرف پیدا خواهم کرد. ضروری است همه ما نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، بیش‌ازپیش اهتمام بورزیم و بلاشک آنها که مراعات نمی‌کنند و از حداقل مراعات که زدن ماسک هست، اجتناب می‌کنند مدیون هستند و در محضر الهی و مردم باید جوابگو باشند.


نظر شما :