جهان بین خبر داد؛

نسبت تمدن نوین اسلامی و تمدن مهدویت باید مورد توجه قرار گیرد

۰۹ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۹ کد : ۳۱۶ خبر اصلی
تعداد بازدید:۶۲
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه جهت‌دهی موضوعات پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها به سمت مسائل اصلی کشور یکی از مطالبات اصلی مقام معظم رهبری است، گفت: نسبت بین تمدن نوین اسلامی و تمدن مهدویت باید مورد توجه قرار گیرد.
نسبت تمدن نوین اسلامی و تمدن مهدویت باید مورد توجه قرار گیرد

به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکانیوز)، فرزاد جهانبین در صفحه شخصی خود در فضای مجازی سیاستهای انتخاباتی دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام کرد.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد در ابتدای این متن آورد: مردم سالاری دینی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است و انتخابات به عنوان لیله القدر نظام اسلامی، از مظاهر اساسی تجلی مردم سالاری دینی است.

وی سیاست‌های دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص انتخابات را به شرح زیر اعلام کرد؛

- دانشگاه آزاد اسلامی در راستای مشارکت حداکثری و زمینه سازی برای انتخاب اصلح، تمام مساعی خود را به کار خواهد گرفت.

-دانشگاه به هیچ نحو اجازه نخواهد منابع و امکانات دانشگاه له یا علیه شخص یا جریان خاصی به کار گرفته شود.

-در مقطع تبلیغات رسمی، حضور تمام افرادی که مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفتند با اطلاع ریاست واحد دانشگاهی در دانشگاه مجاز هست. این حضور می تواند در قالب های سخنرانی و تبیین مواضع، پرسش و پاسخ و مناظره باشد.

-حضور نمایندگان کاندیداها یا دیگران با تایید هیات نظارت در قالب سخنرانی، پرسش و پاسخ و مناظره مجاز است.

-محکومین فتنه ۸۸نمی توانند در دانشگاه حضور پیدا کنند.

-قبل از ایام رسمی تبلیغات انتخاباتی، تبلیغ مستقیم ممنوع است.حضور افراد بدون تبلیغ مستقیم و در قالب سخنرانی، پرسش و پاسخ و مناظره و با تایید هیات نظارت مجاز هست.

-هیئت نظارتها با رعایت عدالت، در چارچوب این ضوابط زمینه را برای طرح تمام سلایق و دیدگاهها و با هدف کمک به مشارکت حداکثری و شناخت و انتخاب اصلح در محیط دانشگاه فراهم آورند.


( ۱ )

نظر شما :