طرح ولایت، اولویت دانشگاه آزاد اسلامی در معرفت افزایی سراسری

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ | ۲۳:۳۸ کد : ۳۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۲
طرح ولایت، اولویت دانشگاه آزاد اسلامی در معرفت افزایی سراسری

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: اولویت ما در برگزاری طرح معرفت افزایی سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی، طرح ولایت است.
دکتر فرزاد جهان‌بین سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: اولویت ما در برگزاری طرح معرفت افزایی سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی، طرح ولایت است؛ یعنی دقیقا با همان محتوا و همان استادان که اطمینان آور است. طرح ولایت ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی. هر معرفت دینی با هر سطح ارائه به هر نوع مخاطب، باید دارای اتقان کافی و از #منبع_مطمئن باشد و برای فرد، پایه معرفتی مستحکمی درست کند.
اگر به عنوان نمونه، توحید و ولایت، درست عرضه شد، در ولایت فقیه مشکلی نخواهیم داشت؛ اما اگر ولایت فقیه خواندیم و بر مبانی محکم، اتکا نداشتیم، با اولین شبهات، ضربه خواهیم خورد. البته این همه کار نیست و این موضوع، لزوم بصیرت و عمق بینی و جامع بینی را نفی نمی‌کند.
اگر هم به موانعی در این مسیر و اجرا بربخوریم و بخواهیم طرح ارزشمند معرفت رضوی را ادامه دهیم، تلاش می‌کنیم آن را با استانداردهای طرح ولایت، مطابقت دهیم. البته طبیعتا اقتضائات دانشگاه آزاد اسلامی لحاظ خواهد شد.


نظر شما :