ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس به نام «شهید سپهبد سلیمانی» نامگذاری شد

۰۸ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۰ کد : ۳۸ اخبار منتخب واحدها
تعداد بازدید:۰

ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد شهرقدس، ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس در آیینی با حضور آقای سیروس صابری رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر صالحی آرا مدیرکل ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس و جمعی از مدیران شهری و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس، به نام شهید زنده‌یاد سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

مام جمعه شهرستان قدس در این مراسم ضمن قدردانی از اقدام جهادی و ارزنده دانشگاه آزاد اسلامی، این اقدام را ولایت‌مدارانه و قدرشناسانه دانست و گفت: نامگذاری این ساختمان به نام نامی سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی الگویی برای دانشجویان است تا در پرتو درسی که از زندگی حاج قاسم سلیمانی و از شهدای والا مقام می گیرند، درس جهاد با نفس و تعلیم و تربیت در کنار تزکیه نفس را خواهند آموخت.

وی ادامه داد: دشمن درصدد است ما را شکست دهد ولی جوانان این مرز و بوم تمامی همه مراحل دشمن را شکست دادند؛ مثل شهید حججی که جوانی انقلابی بود و جنگ را ندیده بود، اما برای دفاع از حرم ائمه به جنگ با دشمن رفت. ما در کشورمان، حججی های زیادی داریم.


نظر شما :