مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۴۵ کد : ۴۳ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۷۶
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه با بیان این که هدف از برگزاری مراسم تکریم و معارفه این است که بدانیم این مدیریت‌ها ماندگار نخواهد بود، اظهار کرد: روزی خواهد رسید که در درگاه الهی و پیشگاه مردم نسبت به اختیارات و امکاناتی که به ما داده‌اند، حساب‌کشی خواهیم شد و چرخش مناصب برای امتحان است.
 

وی افزود: یکی دیگر از نکاتی که در چنین مراسم‌هایی متذکر می‌شود این است که نسبت به عملکردها و مساعی مدیری که تکریم شده، قدردان هستیم.
جهان‌بین سومین فایده برگزاری این مراسم را دلگرمی برای مدیر جدید دانست و گفت: مدیران ما باید بدانند که زحمات ارزشمند آنها نادیده گرفته نخواهد شد.
وی ادامه داد: فرهنگ در دانشگاه باید یک رکن باشد، و این که معتقد باشیم دانشگاه فقط محل آموزش و پژوهش است، تفکر غلطی است. لذا باید به معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک معاون رکنی نگاه کنیم. ما اعتقاد داریم که نظام آموزشی، پژوهشی و ... باید خودش را با نظام فرهنگی هماهنگ کند و بالعکس آن غلط است.

وی با اشاره به شخصیت فرهنگی رضا نصیری مدیرکل سابق فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: وی از یادگاران دفاع مقدس است و حق بسیاری بر گردن ما دارد. آنچه ما به زبان می آوریم، آنها به چشم دیدند. کارنامه نصیری در 3 سال گذشته، نیز نشان از نحوه مدیریت وی است. خوشبختانه طی ۳ سال گذشته فعالیت‌های خوبی در حوزه نیروی انسانی و اقدامات مثبت فرهنگی انجام شده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تاکید کرد: به دنبال ادامه روند خوب گذشته هستیم؛ البته امکان دارد نقد‌هایی هم وجود داشته باشد، اما سعی خواهیم کرد از تمامی ظرفیت‌های گذشته استفاده کنیم.

جهان بین بیان کرد: سیدکاظم یکانی از معاونان فرهنگی و دانشجویی موفق و جهادی دانشگاه آزاد اسلامی است که با انتخاب وی به دنبال این هستیم تا نشان دهیم زحمات افراد در دانشگاه دیده می‌شود و بکارگیری افراد در مناصب باید به صورت طبیعی باشد. خوشبختانه پس از انتصاب مدیرکل فرهنگی و دانشجویی، موجی از خرسندی نسبت به انتخاب سیدکاظم یکانی به وجود آمد و فعالان فرهنگی و دانشجویی از این انتصاب استقبال کردند.

جهان بین خاطرنشان کرد: تغییرات مثبت موجب می‌شود روح تازه‌ای به فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی دمیده شود که امیدواریم با حضور یکانی، تحولات فرهنگی با سرعت و قدرت بیشتری ادامه داشته باشد.


نظر شما :